V sezoně 2009 - 2010 hraje náš tým kolínskou okresní soutěž

Konečná tabulka okresní soutěže dorostu

Dorost 2009 - 2010

Memoriál Jaroslava Pácala

26.06.2010 19:30
V sobotu 26. června se náš dorostenecký tým zúčastnil turnaje v Jestřabí Lhotě. Startující oddíly: Jestřabí Lhota, Velký Osek, Ovčáry, Sendražice, Radovesnice, Krakovany Naše výsledky: Jestřabí Lhota : Velký Osek     2 : 2 Velký Osek : Ovčáry      0 : 5   O pořadí ve skupině rozhodovali pokutové kopy proti Jestřábce, ale bohužel jsme prohráli 1 : 3   Zápas o 5. a 6. místo: Velký Osek : Krakovany     3 : 1   Tým, který do turnaje nastoupil: Ruda Durdil - Jakub Mokráček, Zdeněk Hubst, Dan Kalina, Lukáš Durdil, Jirka Rycka, Martin Tuček, Honza Munia, Adam Bezucha, Michal Poláček, Martin Koška, Dan Mudroň, Vilda Bayer, Martin Hulin, Míla Arnož   Branky v turnaji: 2x Bayer, Poláček, Mudroň a jednu branku si soupeř dal sám " K turnaji jako takovému jsme pořadatelům museli vyjádřit hlubokou pochvalu. Není moc podobných akcí pro dorostence a tato se opravdu povedla a již jsme projevili předběžný zájem o příští ročník. Z naší strany...

20. kolo okresní soutěže

12.06.2010 12:30
Velký Osek : Dobřichov     10 : 1 ( 4 : 1 ) Sestava : R.Durdil - R.Černý, Z.Hubst, Kalič, M.Jaroš - M.Tuček, J.Munia, Béza, Kaba - Bayer ( 77. L.Durdil ), J.Plášil (5. Mokrej) Branky : 2x Béza, 2x Vilda, 2x Kaba, Tučan, Roman, Hubsťák, Lukáš " Takto hraje vítěz okresní soutěže ". To jediné stačilo po zápase říci hráčům k jeho hodnocení. Pěkné akce, spousta branek a nasazení po celých 90 minut. Prostě krásný závěr soutěžní sezony. Jediným kalem na kráse bylo zranění Zdeňka Plášila na samém začátku zápasu, které si vyžádalo další ošetření jeho klíční kosti. Tímto mu přejeme brzké uzdravení.

19. kolo okresní soutěže

05.06.2010 16:30
Konárovice : Velký Osek     4 : 3 ( 1 : 2 ) Sestava : Cukr - Mokrej, Kalič, M.Jaroš, J.Svatoš - M.Tuček, J.Munia, V.Bayer, R.Černý - Mudry, Míla Branky : Munia, vlastní, Jaroš   Opět skvělý nástup do zápasu. Vedli jsme 2 : 0 a nic nenasvědčovalo tomu, že nakonec prohrajeme. Bohužel motivace týmu, kdy je jasná první příčka, se ukázala být na minimální úrovni. Na soupeře jsme stoprocentně měli, ale nedokázali jsme se vyburcovat k takovému výkonu, který by nám přinesl tři body. Vůbec nejhorší je potom slyšet větu " vždyť je to úplně jedno...".

18. kolo okresní soutěže

30.05.2010 12:30
Ratboř : Velký Osek     3 : 4 ( 0 : 2 ) Sestava : Cukr - R.Černý, Kalič, Z. Hubst, J.Svatoš - M.Tuček, J.Munia, M.Jaroš, Béza - V.Bayer, Z.Plášil ( 47. Míla ) Branky : 2x Bayer, Jaroš, Béza   Nástup do utkání byl perfektní a v dobrém se dá hovořit o celém prvním poločase. Dařila se nám kombinace a soupeře jsme skoro k ničemu vážnějšímu nepouštěli. Ve druhém poločase však přišlo rozčarování. Na jedné straně si soupeř asi řekl, že nemá co ztratit a na straně druhé jsme my totálně přišli o půdu pod nohama. Ve 30. minutě druhé půle jsme dokonce prohrávali. To nás naštěstí nakoplo a výsledek jsme nakonec zvrátili ve svůj prospěch. Vítězství je nakonec natolik důležité, že nám zajistilo první místo v okresní soutěži.

17. kolo okresní soutěže

22.05.2010 12:30
 Velký Osek : Tři Dvory     5 : 3 ( 5 : 0 ) Sestava : R.Durdil - R.Černý, Z.Hubst, J.Munia, Mokrej - M.Tuček, M.Jaroš, Béza, Moudrej - J.Plášil Branky : 2x Tučan, 2x Béza, Jaroš Z naší strany fotbalově zdařilý první poločas, byl bohužel zastíněn poločasem druhým. To jsme se nechali ukolébat stavem a přestali jsme být důrazní v koncovce a i v obranné fázi. Nakonec jsme se museli o výsledek bát. Ale dopadlo to dobře a udrželi jsme čtyř bodové vedení na čele okresní soutěže. O nedostatcích jsme si řekli a věřím, že se chlapci poučili. Prostě nikdy neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Mnohem závažnější je fakt, že se nám opět nepodařilo dát dohromady jedenáctku a hráli jsme o desíti. Na poslední tři zápasy tak očekávám mnohem motivovanější přístup některých kluků a věřím, že i oni chtějí soutěž dotáhnout do vítězného konce.

16. kolo okresní soutěže

16.05.2010 13:00
Vrbová Lhota : Velký Osek     10 : 0 ( 4 : 0 ) Sestava : Cukr - Kalič, J.Munia, Mokrej, Z. Hubst, J.Svatoš - M.Jaroš, Ondras Branky :  Na tento zápas se musí co nejdříve zapomenout! V osmi hráčích se proti takovému soupeři jako je Vrbovka hrát opravdu nedá. Ti kluci co byli na place zaslouží pochvalu za to, že tam těch 90 minut vydrželi a alespoň do té doby co jim síly stačili, tak urputně bránili lichotivý výsledek. Náskok v tabulce jsme před tímto utkáním měli takový, že z tohoto výsledku nebudeme dělat drama. To by nám jenom uškodilo. Na příští zápas bude sestava snad opět kompletní a snad si i spravíme chuť.

15. kolo okresní soutěže

09.05.2010 13:00
Dobřichov : Velký Osek     1 : 4 ( 1 : 2 ) Sestava : Cukr - R.Černý, Z. Hubst, L.Durdil(46. V. Bayer), J.Svatoš - Tučan, J.Munia, M.Jaroš, Béza - Kaba, Míla Branky : 2x Kaba, Míla, Vilda Na horkou dobřichovskou půdu jsme jeli s vědomím, že se jim na jaře přestalo dařit a že by jsme zde nyní mohli dokonce získat 3 body. To se potvrdilo a tři body jsme opravdu odvezli domů. Dá se říci, že jsme celý zápas drželi ve své režii. Soupeř se dostal pouze chvilkově do určitého tlaku ve druhém poločase. Třetí čtvrtinu soutěže jsme tak zvládli bez ztráty jediného bodu a vybudovali jsme si tak náskok do poslední čtvrtiny, který musíme udržet. Promarnit jej by byla veliká škoda. Jednoduché to ale nebude, protože kromě Vildy, si zbytek sezony s velkou pravděpodobností nezahraje i Lukáš Durdil, který právě z Dobřichova odjížděl se zlomenou rukou.

14. kolo okresní soutěže

01.05.2010 12:30
Velký Osek : Konárovice     2 : 0 ( 0 : 0 ) Sestava : R.Durdil - R.Černý, Z.Hubst, L.Durdil, J.Svatoš - M.Tuček, M.Jaroš, J.Munia, Béza - J.Plášil ( 46. Kalič ), Kaba Branky : L.Durdil, Jaroš Souboj s druhým celkem tabulky připadl na 1. května - den po čarodějnicích. S obavami jsme očekávali v jakém počtu a stavu se tým sejde. Nakonec to dopadlo dobře a konečně jsme měli i jednoho hráče na střídání. Naopak soupeř dorazil pouze o deseti. Tento hendikep nebyl na hřišti až tolik znát a soupeř hned od začátku hrál s cílem získat alespoň jeden bod. A musíme podotknout, že velice dobře. První půle byla tedy vyrovnaná. Ve druhé se soupeř ještě více zatáhl a umožnil nám vytvořit si stálý tlak. Tento se podařilo zužitkovat, vstřelit dvě branky a získat další důležité body. Hrát proti deseti, není vůbec jednoduché. I v takových případech se musí hrát naplno a zápas nepodcenit. To je další cenná zkušenost do budoucna.

13. kolo okresní soutěže

24.04.2010 12:30
Velký Osek : Ratboř     3 : 1 ( 1 : 1 ) Sestava : R.Durdil - R.Černý, Z. Hubst, L.Durdil - M.Tuček, Béza, M.Jaroš, Kaba - Míla, Mudry Branky : 2x Jaroš, 1x vlastní První celek tabulky s posledním. Měl to být jasný zápas, ale nebyl. Bylo nás opět pouze deset a to je fakt záhul. 3 body byly vydřené i proto, že někteří hráči měli náročný týden plný sportovních aktivit a byla na nich znát fyzická únava. I tak držíme celkem slušnou bilanci neporazitelnosti. Dohromady i s přípravnými zápasy jsme nepoznali hořkost porážky již v deseti zápasech za sebou. Podoří se nám pokračovat i v sobotu proti Konárovicím? O deseti to půjde jen velice těžko.

12. kolo okresní soutěže

18.04.2010 12:30
Tři Dvory : Velký Osek     1 : 3 ( 1 : 0 ) Sestava : Cukr - R.Černý, Z. Hubst, L.Durdil. J.Svatoš - J.Munia, M.Jaroš, Béza - Z.Plášil, Míla Branky : L.Durdil, Plášil, Jaroš Před týdnem jsme měli o sestavu obavu předem. Před Třemi Dvory jsem nic takového nepociťoval. Podle výsledků a postavení v tabulce neměly být pro nás těžkým soupeřem. Nemoc dalšího hráče základní sestavy a zejména neomluvená absence A. Pohořálka, byly příčinou, že jsme dojeli hrát pouze v deseti hráčích. Z jasného zápasu se tak stala vyrovnaná bitva. Po prvním poločase jsme prohrávali, ale věřili jsme, že pokud se vyvarujeme chyb, tak máme na to minimálně zápas dohrát remízově. Kluci se však od prvních minut poločasu druhého do soupeře zakousli a třemi góly za dvacet minut zápas rozhodli. Přesně toto jsou zápasy, které posilují ducha týmu. Jsou velice důležité a důležité je i to, že je dokážeme vyhrát. Zejména v posledních pěti zápasech sezony, budeme takto posílený duch týmu velice potřebovat....

11. kolo okresní soutěže

10.04.2010 12:30
Velký Osek : Vrbová Lhota     4 : 0 ( 2 : 0 ) Sestava : R.Durdil - R.Černý, Z. Hubst, L.Durdil. L.Štěpař - M.Tuček, J.Munia, M.Jaroš, A.Pohořálek - J.Novotný, M.Arnož Branky : 2x Jaroš, 2x Arnož První jarní mistrák předcházely velké obavy o naši sestavu. Zranění a omluvené nepřítomnosti způsobily, že jsme nastoupili bez 4 hráčů základní sestavy. A jelikož jsme byli pouze v jedenácti a v poločase odstoupil další hráč, byl poločas druhý z naší strany pouze o desíti. I tak jsme dokázali odolat tlaku soupeře a ještě dva kousky do jejich branky přidat. Všichni hráči zaslouží pochvalu za příkladný přístup k zápasu, statečnost a kolektivní výkon.

Přípravný zápas - Bečváry

03.04.2010 12:30
Bečváry : Velký Osek     2 : 4 ( 2 : 4 ) Sestava : R.Durdil - R.Černý, Z. Hubst, L.Durdil. J.Svatoš - M.Tuček, J.Munia, M.Jaroš, A.Bezucha - M.Fiši, M.Arnož Branky : 4x Bezucha Kdo zná tréninkové hřiště v Býchorech, umí si představit jaký byl terén. K tomu velikost hrací plochy a představí si úroveň zápasu. Kdyby se hrál pouze poločas, tak by to stačilo. Druhá půle byla z obou stran opravdu jen tréninková. Vše se odehrávalo v poločase prvním. Naše mužstvo se dlouho sehrávalo s terénem, velikostí hřiště a tudíž i samo se sebou. Po čtvrt hodině jsme prohrávali 0 : 2, ale potom se naše hra zlepšila a do konce poločasu jsme podávali kvalitní kolektivní výkon. Myslím, že každý z hráčů a přítomného realizačního týmu dovolí vyzvednout výkon Adama Bezuchy, který se stal se čtyřmi brankami jediným naším střelcem.

Přípravný zápas - Jestřábka

27.03.2010 12:30
Velký Osek : Jestřabí Lhota     5 : 2 ( 4 : 1 ) Sestava : R.Durdil - R.Černý, Z. Hubst, L.Durdil. J.Svatoš - M.Arnož, J.Munia, M.Jaroš, A.Bezucha - V.Bayer, Z.Plášil Branky : 3x Bayer, 1x Jaroš, 1xMunia První jarní přípravný zápas byl od začátku v naší režii. Jestřábka jako mužstvo z okresního přeboru, tahala po většinu času za kratší konec. Snad jen chvílemi v druhé půli se mohla našim hochům vyrovnat a to jen z důvodu, že až do druhého poločasu nasadila své tři nejlepší hráče. Jako vstup do sezóny vnímáme tento zápas velmi pozitivně.

10. kolo okresní soutěže

07.11.2009 12:15
  Dobřichov : Velký Osek 2 : 2 ( 1 : 1 ) Velký Osek: Durdil R. – Černý, Durdil L., Štěpař, Svatoš - Fiši, Tuček, Jaroš, Munia, Bezucha - Bayer Branky:  28.- Fiši, 76. - Bayer   „ V silně přemotivovaném a tudíž i emotivním zápase, kterému svým výkonem určitě nepřidal ani rozhodčí, jsme odehráli vyrovnanou partii. Zaslouženě nám tak získaný bod patří. Poprvé v této sezoně však musím souhlasit s hráči v tom, že proti nám stálo mužstvo o dvanácti hráčích. To co v Dobřichově předváděl rozhodčí, kluky i nás na lavičce slušně řečeno velice mrzelo. Zdá se, že na jaře budou souboje s Dobřichovem rozhodující. Půjdeme do nich s odhodláním a zvítězíme. Kluci díky a hezkou zimu.

9. kolo okresní soutěže

31.10.2009 12:30
  Velký Osek : Konárovice 4 : 0 ( 3 : 0 ) Velký Osek: Durdil R. – Černý, Hubst, Durdil L., Svatoš - Tuček, Bezucha, Jaroš ( 66. Pohořálek ), Munia - Fiši, Bayer ( 69. Arnož ) Branky:  7. a 9. - Jaroš, 22. - Bayer, 54. - Svatoš   Porazili jsme dalšího soupeře, se kterým jsme v prvních duelech měli problémy. Dokonce jsme s ním prohráli. Tentokrát bylo vše jinak a vítězství mohlo být i vyšší. Škoda neproměněných šancí hlavně v závěru utkání. Ale už jsme asi všichni mysleli na teplý čaj nebo groček.

8. kolo okresní soutěže

24.10.2009 12:30
Velký Osek : Ratboř 9 : 1 ( 6 : 1 ) Velký Osek: Durdil R. – Kliment, Hubst, Durdil L., Svatoš - Tuček, Štěpař, Jaroš, Munia - Fiši, Bayer ( 55. Plášil ) Branky:  2., 46. a 53. - Bayer, 8., 10., 75.  - Jaroš, 25. - L. Durdil, 25. - Tuček, 31. - Fiši   Po posledních výsledcích Ratboře jsem neočekával větší problémy, ale takovýto vývoj zápasu byl i nad mé představy. Kluky musím pochválit za kolektivní a efektivní hru. Fotbal se líbil a je jen na nás jak budeme pokračovat dále.

7. kolo okresní soutěže

18.10.2009 12:30
   Tři Dvory : Velký Osek 1 : 6 ( 0 : 4 ) Velký Osek: Durdil R. – Černý, Hubst, Štěpař, Svatoš - Fiši, Tuček, Jaroš, Munia - Béza, Bayer Branky:  10.- Béza, 12. a 34.- vlastní, 22. a 49.- Jaroš, 69. Černý   „ V chladném počasí a na promáčeném terénu jsme předvedli solidní výkon. Byla vidět snaha o rychlou kombinaci, která se místy dařila, ale na mokrém terénu jsme některé akce nedokázali dotáhnou do konce. Opět snad jdeme výkonnostně nahoru a nezbývá nic jiného než to potvrdit  "

6. kolo okresní soutěže

10.10.2009 12:30
  Velký Osek : Vrbová Lhota 4 : 2 ( 2 : 1 ) Velký Osek: Durdil R. – Černý, Hubst, Štěpař, Tuček - Fiši, Bezucha, Jaroš, Munia - Arnož, Bayer Branky:  33., 59. a 90. - Bayer, 37.  - Jaroš   „ Když jsme hráli ve Vrbovce, byl to divoký zápas s brankovou přestřelkou. Nyní to už bylo ve fotbalových mezích. Opět jsme prohrávali, ale ještě do poločasu jsme se dostali do vedení, což bylo důležité pro další vývoj zápasu. Na naši hru se dalo dívat a je potřeba říci, že se zlepšuje. Potvrdíme výsledek v příštím zápase?

5. kolo okresní soutěže

03.10.2009 12:30
  Velký Osek : Dobřichov 3 : 5 ( 2 : 3 ) Velký Osek: Durdil R. ( 81. Plášil ) – Černý, Hubst, Durdil L., Svatoš - Bezucha ( 49. Janda ), Štěpař, Munia, Kliment ( 81. Arnož ) - Jaroš, Bayer Branky:  44. - Bayer, 45.  - Jaroš, 68. - Munia Janda a Durdil L. - ČK „ Dobřichov je v sestvavě s kterou dorazil hodně těžko k poražení. Naše mužstvo předvedlo solidní a statečný výkon. Nic výrazného se klukům nedá vytknout. Bojovali, ale soupeř byl tentokrát opravdu o něco lepší. Škoda jen nervozního 2. poločasu a dvou vyloučení na naší straně. "

4. kolo okresní soutěže

02.10.2009 06:47
  Konárovice : Velký Osek 4 : 2 ( 3 : 0 ) Velký Osek: Durdil R. – Černý, Hubst, Durdil L., Svatoš ( Arnož ) - Tuček, Munia, Jaroš, Kliment - Fiši, Bayer Branky:  2x Bayer „ V Konárovicích jsme měli mančaft, ale ne tým, ten měl soupeř. I prohra je však dobrá, protože se nedá pouze vyhrávat. Ukázalo se, že soutěž bude asi vyrovnanější než jsme čekali. "

3. kolo okresní soutěže

20.09.2009 12:30
  Ratboř : Velký Osek 2 : 3 ( 2 : 2 ) Velký Osek: Durdil R. – Černý, Hubst, Durdil L., Svatoš ( 70. Pohořálek ) - Tuček, Munia, Jaroš, Fiši - Bezucha, Bayer Branky:  27. a 63. Bayer, 33. Fiši „ Důležitý zápas, který ukázal, že sezona nebude pouze o hromadě nastřílených gólů. Kluci jistě pochopili, že vše nebude tak snadné a že je potřeba i bojovnosti a disciplíny. Určitě jim to pomůže v dalších zápasech"

Fotogalerie: Dorost 09-10

Aktuální video - " Tak už víme jak trénuje Cukr "